Stowarzyszenie Kibicow siatkowki Delecta Bydgoszcz

Kibice Delecty - współpraca z innymi klubami

Klub siatkarski ma podpisaną umowę o współpracy z Klubem Piłki Siatkowej Bydgoskiej Szkoły Wyższej, Klubem Piłki Siatkowej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, Klubem Piłki Siatkowej Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy oraz Klubem Piłki Siatkowej Komendy Powiatowej Policji w Bydgoszczy. Z tymi klubami klub dzieli się swoimi treningami i meczami. Dzięki współpracy z tymi klubami klub rozszerza swoją działalność.

Kibice Delecty - organizacja na meczach

Kiedy zawodnicy klubu przyjeżdżają do miejskiej hali sportowej na trening lub mecz, na parkingu witają ich kibice, nazywani "kibicami Delecty". Samochody z logo klubu są tam zaparkowane tak, aby kibice klubu mogli ich łatwo zauważyć.

Gdy zawodnicy przyjeżdżają do hali sportowej, kibice klubu są już na parkingu, więc mogą powitać zawodników głośnymi przyśpiewkami "witamy w klubie", "witamy w mieście" i "witamy z powrotem w klubie". Kiedy zawodnicy i ich menedżer są na parkingu, kibice Delecty również witają ich śpiewem, znakami i piosenkami.

Kibice Delecty - doping i zachowanie na meczach

Sympatycy klubu kibicują swojej drużynie, ale podczas meczów okazują też inne rodzaje entuzjazmu. Wykrzykują slogany i śpiewają piosenki. Przyśpiewki i piosenki dotyczą najczęściej miasta Bydgoszczy i klubu siatkarskiego. Kibice klubu siatkarskiego podczas meczów pokazują swoją pasję, zaangażowanie i entuzjazm.

Często stoją po bokach boiska i na trybunach. Trzymają w rękach transparenty z logo drużyny i napisem "Go Delecta Go". Noszą też koszulki z logo klubu lub koszulki z nazwą i numerem drużyny. Na niektórych meczach Delecta organizuje się w grupy. Kibicują swoim ulubionym piłkarzom i zawodnikom ze swojej grupy.

Kibice Delecty - pasja i zaangażowanie

Pasja kibiców jest niesamowita i świadczy o zaangażowaniu tych wyznawców. Kibice Delecty godzinami stoją na parkingu i są gotowi przywitać zawodników i ich menedżera, gdy ci przyjeżdżają na trening lub mecz.

Zawsze są gotowi, by powitać zawodników śpiewem i piosenkami. Delecta pokazuje swoje zaangażowanie w sprawy klubu siatkarskiego. Chodzą na mecze i uczestniczą w zajęciach klubu. Wspierają klub i pokazują swoją pasję.